1 dag
NVAO-geaccrediteerd
08-01-2024
Thuiswerken is niet meer weg te denken uit onze maatschappij. Veel werknemers hebben de mogelijkheid om deels thuis te werken. Hybride werken heeft ook invloed op jouw werk als salarisadministrateur. Je krijgt te maken met diverse fiscale aspecten. Tijdens de training Fiscale Valkuilen van het Hybride Werken (NIRPA PE) leer je hoe je in je loonadministratie rekening houdt met het arboplan, thuiswerkbudgetten en arbeidsmiddelen op de werkplek. Zo heb jij kennis van de nieuwste ontwikkelingen in de werkcultuur en pas je dit op de juiste wijze toe in jouw werk.
Heb je dagelijks te maken met hybride werken en wil je meer zicht op de financiële aspecten die hierbij komen kijken? Dan is deze training perfect om jouw kennis als salarisadministrateur in de huidige werkcultuur te vergroten.
Tijdens de training verdiep je je in de fiscale aspecten van hybride werken. Zo bestudeer je onderwerpen als de thuiswerkplek en het arboplan, leer je alles over de werkkostenregeling en arbeidsmiddelen op de werkplek en verdiep je je in shoptime vs. jobtime. Ook bekijk je wat het initiatief voor het wetsvoorstel ‘werken waar je wilt’ voor jou kan gaan betekenen.
Permanente educatie (PE) is van essentieel belang. Met deze training van Markus Verbeek Praehep blijft je kennis niet alleen actueel, maar behaal je ook punten die nodig zijn voor permanente educatie. De training sluit aan op de vereisten van het NIRPA-register. Het aantal punten dat behaald wordt, wordt na beoordeling door NIRPA bekendgemaakt.
Je kunt de training Fiscale Valkuilen van het Hybride Werken (NIRPA PE) klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Geef je de voorkeur aan lessen op vaste tijden, met een docent én digitaal? Dan biedt virtual classroom je de uitkomst. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Tijdens de training komen de volgende onderwerpen aan bod:
Na afloop van deze training ontvang je het certificaat van deelname ‘Fiscale Valkuilen van het Hybride Werken’ van Markus Verbeek Praehep.
Deze training duurt 1 dag.
De training wordt verzorgd in de regio Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht, Virtual Classroom en Zwolle.
Factuurmoment klassikale opleiding: facturatie vindt plaats drie weken voor aanvang van de eerste bijeenkomst.
Opleiding op locatie
Bij Markus Verbeek Praehep regelen wij een arrangement voor jou bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. Het dagarrangement is inclusief een uitgebreide lunch. De arrangementskosten bedragen € 25,- per dag of € 5,50 per avond. Als er locatiekosten vermeld worden in het kostenoverzicht, worden deze kosten aan je doorberekend. De locatiekosten bedragen € 29,50 per dag of € 10,- per avond.
Let op: alle bovenstaande bedragen zijn exclusief btw.
Virtual Classroom of E-learning
Wanneer je ervoor kiest om een van onze opleidingen online via een e-learning of virtual classroom te volgen, worden er geen locatie- en arrangementkosten in rekening gebracht.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Bekijk het menu met extra mogelijkheden en bijbehorende kosten. Dit menu vind je ook in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, HBO Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.