Tijdens deze training word je in een dag volledig op de hoogte gebracht van de nieuwste wijzigingen in cao's. Daarnaast verdiep je je in de actuele thema’s die spelen. Denk bijvoorbeeld aan de gevolgen van de cao-verplichting en de Wet werk en zekerheid. Met deze korte training ben je volledig up-to-date voor je werk als payrollprofessional.
Jij bent een payrollprofessional die veel te maken heeft met cao's.
In deze training ga je zeer praktijkgericht aan de slag met de totstandkoming van een cao. We doorlopen alle stadia, van onderhandeling via eindbod tot principeakkoord en de algemeen verbindendverklaring (AVV). Praktijk en theorie worden in de verschillende programmaonderdelen voortdurend afgewisseld. Je oefent op intensieve wijze met cases en opdrachten uit de praktijk. Na de training ben je uitstekend op de hoogte van alle wijzigingen in wet- en regelgeving die relevant zijn voor de professional.
De training wordt verzorgd in kleine groepen, waardoor je veel persoonlijke aandacht van je trainer krijgt.
Permanente Educatie (PE) is van essentieel belang. Met deze training van Markus Verbeek Praehep behaal je 86 PE-punten en blijft je kennis actueel. De training sluit aan op de vereisten van het NIRPA-register. Bovendien maakt deze training je onmiddellijk succesvoller in de dagelijkse praktijk.
Tijdens de training komen de volgende onderwerpen aan bod:
Na afloop van deze training ontvang je het certificaat van deelname ‘Alles over Cao's' van Markus Verbeek Praehep.
Deze training duurt 1 dag.
Trainingskosten: € 515,-
Trainingsmateriaal: € 17,50
Locatie- en arrangementskosten: zie onderstaande toelichting.