Updatesessie Salarisadministratie (NIRPA PE)
Praktijkgerichte training - 1 dag

Updatesessie Salarisadministratie (NIRPA PE)
In het kort
Tijdens deze Updatesessie Salarisadministratie (NIRPA PE) word je in 1 dag volledig op de hoogte gebracht van de nieuwste wet- en regelgeving op het gebied van salarisadministratie. Daarnaast verdiep je je in de actuele thema’s die spelen. Denk aan de nieuwste fiscale regelingen, AOW en pensioenwijzigingen of flexwerken en de gevolgen die dit voor de salarisadministratie heeft. Met deze korte training ben je volledig up-to-date voor je werk als payrollprofessional.
Tijdens deze Updatesessie Salarisadministratie (NIRPA PE) word je in 1 dag volledig op de hoogte gebracht van de nieuwste wet- en regelgeving op het gebied van salarisadministratie. Daarnaast verdiep je je in de actuele thema’s die spelen. Denk aan de nieuwste fiscale regelingen, AOW en pensioenwijzigingen of flexwerken en de gevolgen die dit voor de salarisadministratie heeft. Met deze korte training ben je volledig up-to-date voor je werk als payrollprofessional.
Voor wie?
Deze training is speciaal ontwikkeld voor iedereen die te maken heeft met personeelsbeheer en loonadministratie en in een korte sessie weer volledig op de hoogte wil zijn. Deze training is geschikt voor deelnemers met en zonder PE-verplichting.
Aanpak Updatesessie Salarisadministratie (NIRPA PE)
In deze training ga je zeer praktijkgericht aan de slag met de thema’s van een salarisadministratie. Praktijk en theorie worden in de verschillende programmaonderdelen voortdurend afgewisseld. Je oefent op intensieve wijze met cases en opdrachten uit de praktijk. Na de training ben je uitstekend op de hoogte van alle wijzigingen in wet- en regelgeving die relevant zijn voor de salarisprofessional.
PE-punten
Permanente educatie (PE) is van essentieel belang. Met deze training van Markus Verbeek Praehep behaal je 94 PE‑punten op het gebied van Wet‑ en regelgeving en blijft je kennis actueel. De training sluit aan op de vereisten van het NIRPA‑register. Bovendien maakt deze training je direct succesvoller in de dagelijkse praktijk.
Vervolgopleidingen
- Inkomstenbelasting voor de Salarisadministrateur
Klassikaal of virtual classroom
Je kunt de Updatesessie Salarisadministratie (NIRPA PE) klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Geef je de voorkeur aan lessen op vaste tijden, met een docent én digitaal? Dan biedt virtual classroom je de uitkomst. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.
Alle kosten in één overzicht
De prijs kan verschillen en is afhankelijk van een aantal zaken zoals studievorm en betaalmethode.
De hierboven vermelde totaalprijs is inclusief btw en geldt wanneer je de opleiding zelf betaalt bij betaling in één termijn. Je kunt bij langere opleidingen ook per jaar of per maand betalen.
Bekijk beschikbare startdata!
Bij Markus Verbeek Praehep kun je altijd kiezen voor meerdere startmomenten per jaar. Zo is je opleiding flexibel en altijd goed te combineren met werk en privé. Bekijk nu onze actuele lesplanning en schrijf je in voor een startdatum naar keuze.
Eerstvolgende startdatum
Heb je vragen over deze opleiding?
Wil je meer weten over deze opleiding of een andere opleiding? Wij geven je graag een persoonlijk opleidingsadvies. Gratis en vrijblijvend. Op basis van jouw huidige loopbaan en leerdoelen kijken wij samen met jou wat de best passende opleiding is. Laat je gegevens achter en wij bellen je terug om het advies te bespreken.
