1 dag
NVAO-geaccrediteerd
10-11-2021
In deze digitale examentraining ga je aan de slag met oefenvragen passend bij de module MBA Financiering. De belangrijkste onderwerpen op het gebied van financiering komen aan bod, zoals jaarcijfers analyseren, jaarverslagen maken en het analyseren van een balans. In 1 dagdeel word je klaargestoomd voor het externe digitale examen van de Nederlandse Associatie voor Examinering. De training sluit volledig aan bij de landelijk vastgestelde eindtermen.
Met deze examentraining in de virtual classroom bereid je je optimaal voor op de afronding van de module MBA Financiering bij de Nederlandse Associatie voor Examinering. Hiervoor ga je aan de slag met oefenvragen, uiteenlopende cases en praktijkopdrachten. Hierbij word je uitstekend begeleid door een docent met praktijkervaring. Tijdens de training krijg je de gelegenheid om vragen te stellen aan een vakdocent. Met de examentraining vergroot je je kans op een succesvolle afronding van het examen.
Je volgt deze Examentraining MBA Financiering via virtual classroom. In de virtual classroom wordt de klasruimte digitaal nagebootst en volg je live les via de computer. Deze lessen zijn klassikaal en interactief. Je kunt dus tijdens de les direct vragen stellen aan de docenten, werken aan opdrachten en discussiëren met medestudenten.
Je wilt extra examentraining volgen in het kader van de module MBA Financiering om zo je slagingskans verder te vergroten.
Tijdens de training komen de volgende onderwerpen aan bod:
Deze training bestaat uit 1 dagdeel van 10.00 uur tot 13.00 uur in de virtual classroom.
Factuurmoment klassikale opleiding: facturatie vindt plaats drie weken voor aanvang van de eerste bijeenkomst.
Markus Verbeek Praehep regelt voor je een arrangement, bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. In het dagarrangement is ook een uitgebreide lunch inbegrepen. De arrangementskosten bedragen € 25,- (excl. btw) per dag of € 5,50 (excl. btw) per avond. Staat er een verwijzing naar locatie- en arrangementskosten? Dan brengen we naast arrangementskosten ook locatiekosten in rekening. De locatiekosten bedragen € 29,50 (excl. btw) per dag of € 10,- (excl. btw) per avond.
Voor alle opleidingen brengen wij de kosten voor reprorechten en hand-outs in rekening. Het betreft hier een eenmalig bedrag van € 15,- (excl. btw).
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, HBO Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21 % btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er bovenop de prijs exclusief btw 10% opslag. Dat betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je de opleiding zelf? Dat geldt de opslag van 10% niet.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn belast met 9% btw. De btw op arrangementskosten is niet verrekenbaar.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.