1 maand
NVAO-geaccrediteerd
17-02-2024
Volg je de module Financial Accounting 1 en wil je je zo goed mogelijk voorbereiden op het examen? Kies dan voor deze examentraining in de virtual classroom. Je gaat aan de slag met oefenvragen en leert hoe je je antwoorden zo goed mogelijk laat aansluiten bij de verwachtingen van de examinatoren. Je oefent 1 dag nogmaals met de meest lastige onderwerpen. Zo bereid je je optimaal voor op het examen en vergroot je je slagingskans.
Je volgt de module Financial Accounting 1 en wilt je optimaal voorbereiden op het examen om zo je slagingskans te vergroten.
Na de laatste bijeenkomst van de module Financial Accounting 1 kun je deze digitale examentraining volgen waarin je examenvragen oefent. Hierbij wordt aandacht besteed aan lastige onderwerpen, mogelijke valkuilen en veelgevraagde onderwerpen van het examen. Ook krijg je de gelegenheid om vragen te stellen aan een vakdocent. Zo ben je optimaal voorbereid op je examen.
Je volgt deze Examentraining Module Financial Accounting 1 via virtual classroom. In de virtual classroom wordt de klasruimte digitaal nagebootst en volg je live les via de computer. Deze lessen zijn klassikaal en interactief. Je kunt dus tijdens de les direct vragen stellen aan de docenten, werken aan opdrachten en discussiëren met medestudenten.
Tijdens de training komen de volgende onderwerpen aan bod:
Na het volgen van deze training ben je optimaal voorbereid op het examen waarmee je de module afrondt.
Deze training bestaat uit 1 dag van 10.00 uur tot 16.00 uur in de virtual classroom.
Factuurmoment klassikale opleiding: facturatie vindt plaats drie weken voor aanvang van de eerste bijeenkomst.
Opleiding op locatie
Bij Markus Verbeek Praehep regelen wij een arrangement voor jou bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. Het dagarrangement is inclusief een uitgebreide lunch. De arrangementskosten bedragen € 25,- per dag of € 5,50 per avond. Als er locatiekosten vermeld worden in het kostenoverzicht, worden deze kosten aan je doorberekend. De locatiekosten bedragen € 29,50 per dag of € 10,- per avond.
Let op: alle bovenstaande bedragen zijn exclusief btw.
Virtual Classroom of E-learning
Wanneer je ervoor kiest om een van onze opleidingen online via een e-learning of virtual classroom te volgen, worden er geen locatie- en arrangementkosten in rekening gebracht.
Naast de aangegeven kosten kan er in de loop van je studie sprake zijn van eventuele aanvullende kosten. Of je te maken krijgt met deze kosten is afhankelijk van je studiebehoefte. Zo kan je bijvoorbeeld kiezen voor extra examenbegeleiding of het maken van een herexamen wanneer je niet in een keer slaagt. Bekijk het menu met extra mogelijkheden en bijbehorende kosten. Dit menu vind je ook in de online leeromgeving e-Connect, waar je na de inschrijfbevestiging toegang toe hebt.
Kies je voor wettelijk erkend onderwijs, MBO-niveau 2, 3 of 4, HBO Associate degree, HBO Bachelor of volledige Master, dan bieden wij deze opleiding altijd vrijgesteld van btw aan. De overige opleidingen en trainingen zijn belast met 21% btw.
Voor organisaties die geen btw kunnen terugvorderen, is vrijstelling van btw mogelijk. In dat geval komt er 10% opslag bovenop de exclusief btw prijs. Dit betekent een groot voordeel op de prijs inclusief btw en is een absolute aanrader. Betaal je je opleiding of training zelf? Dan geldt er geen opslag van 10%.
Studie-, trainingsmaterialen, reprorechten en arrangementskosten zijn altijd belast met 9% btw.
Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw. De hoogte van de btw is onder voorbehoud van eventuele wetswijzigingen.