24 maanden
NVAO-geaccrediteerd
September 2025
Wil je niet alleen bedrijfssuccessen najagen, maar ook een positieve impact hebben op de wereld om ons heen? Dan is de Master of Business Administration (MBA) specialisatie Sustainable business van onze businesspartner NCOI een goede keuze voor jou!
De master bestaat uit 60 EC (studiepunten). Jaar 1 bestaat uit 4 vakgerichte masterclasses. Jaar 2 bestaat uit de masterclass Leiderschap en visie waarin je leert kijken en denken vanuit strategie, een visie te ontwikkelen en deze uit te dragen vanuit leiderschap. Bovendien krijg je skills aangereikt die nu in de toekomst voor jou als persoon en in je werk het verschil gaan maken, de zogenaamde future skills. Je verdiept je daarnaast in een specialisatie in het vakgebied met een keuzemasterclass.
Onze opleidingen zijn gericht op de beroepspraktijk. Die praktijk is belangrijk, omdat je daar veel leert. Meestal kun je dit combineren vanuit je baan. Heb je geen (passende) baan, dan kun je toch deelnemen aan deze opleiding. In die situatie pas je de praktijkopdrachten toe op actuele en algemene praktijksituaties. Je loopt 3 maanden stage om specifieke beroepscompetenties te ontwikkelen. Dat kan aan het eind van de studie, waarbij je dit combineert met het afstuderen. Als je eerder stage wilt lopen, is dat ook mogelijk. Heb je dan al wel een baan die past bij het werkveld? Dan is een stage niet meer nodig.
Om te kunnen starten, heb je minimaal twee jaar werkervaring nodig en beschik je over een relevante afgeronde Bachelor- of Masteropleiding (HBO/WO). Heb je dit niet, dan kun je mogelijk instromen met een 21+ toets. Meer informatie over de vooropleidingseisen vind je op de website van onze businesspartner NCOI.
Na succesvolle afronding van de Master of Business Administration (MBA) specialisatie Sustainable business kun je onder andere de volgende functies vervullen:
Na succesvolle afronding van deze masteropleiding ontvang je het officiële NVAO-geaccrediteerde getuigschrift ‘Master of Business Administration’ van onze businesspartner NCOI. Met dit getuigschrift heb je tevens het recht om de graad MBA (Master of Business Administration) te voeren.
Factuurmoment klassikale opleiding: facturatie vindt plaats drie weken voor aanvang van de eerste bijeenkomst.
Opleiding op locatie
Bij Markus Verbeek Praehep regelen wij een arrangement voor jou bestaande uit onbeperkt koffie, thee en ijswater. Het dagarrangement is inclusief een uitgebreide lunch. De arrangementskosten bedragen € 25,-/ € 30,-* per dag of € 5,50 / € 10,-* per avond. Als er locatiekosten vermeld worden in het kostenoverzicht, worden deze kosten aan je doorberekend. De locatiekosten bedragen € 29,50/ € 35,-* per dag of € 10.- / € 20.-* per avond.
Let op: alle bovenstaande bedragen zijn exclusief BTW. Vanaf 1 september 2024 zijn de bedragen met een * van toepassing.
Virtual Classroom of E-learning
Wanneer je ervoor kiest om een van onze opleidingen online via een e-learning of virtual classroom te volgen, worden er geen locatie- en arrangementkosten in rekening gebracht.