500.000+ studenten gingen je voor
Beoordeeld met 4,0 ⭐⭐⭐⭐ op Google Reviews
IkstartjouwcarrièreOpen avondenZakelijkOver onsContact 
Post Bachelor AA, Praktijkopleiding en Geïntegreerd

Begeleidingsdagen Praktijkopleiding AA - Accountancy MKB Set 1 Jaar 2

Onderdeel van Praktijkopleiding AA - Accountancy MKB - 2 dagen

Klassikaal of online
1 verschillende leslocaties
Duur 3 maanden
Een vrouw die geïnteresseerd kijkt

Begeleidingsdagen Praktijkopleiding AA - Accountancy MKB Set 1 Jaar 2

Eerste startdatum: 19 nov 2026

In het kort

Je volgt de Praktijkopleiding AA - Accountancy MKB en moet tijdens de opleiding overige assuranceopdrachten uitvoeren. Het gaat hierbij om echte klantopdrachten die voor kantoren met een mkb-focus lastiger te vervullen zijn. Naast het vinden van de opdrachten is de juiste planning ook een uitdaging. Waar begin je? En welke onderdelen zijn van essentieel belang bij de uitvoering en uitwerking van de assuranceopdracht? Tijdens de begeleidingsdagen van Markus Verbeek Praehep vind je het antwoord op deze belangrijke vragen. Onder begeleiding van een ervaren docent word je volledig voorbereid op het slotexamen. De begeleidingsdagen zijn dan ook van onschatbare waarde en verhogen je slagingskansen aanzienlijk. Daarbij worden de begeleidingsdagen van Stagebureau Markus Verbeek Praehep door het beroepenveld en de NBA hoog gewaardeerd. Het is mogelijk om de begeleidingsdagen per opleidingsjaar in te kopen.

Je volgt de Praktijkopleiding AA - Accountancy MKB en moet tijdens de opleiding overige assuranceopdrachten uitvoeren. Het gaat hierbij om echte klantopdrachten die voor kantoren met een mkb-focus lastiger te vervullen zijn. Naast het vinden van de opdrachten is de juiste planning ook een uitdaging. Waar begin je? En welke onderdelen zijn van essentieel belang bij de uitvoering en uitwerking van de assuranceopdracht? Tijdens de begeleidingsdagen van Markus Verbeek Praehep vind je het antwoord op deze belangrijke vragen. Onder begeleiding van een ervaren docent word je volledig voorbereid op het slotexamen. De begeleidingsdagen zijn dan ook van onschatbare waarde en verhogen je slagingskansen aanzienlijk. Daarbij worden de begeleidingsdagen van Stagebureau Markus Verbeek Praehep door het beroepenveld en de NBA hoog gewaardeerd. Het is mogelijk om de begeleidingsdagen per opleidingsjaar in te kopen.

Waarom je contactdagen bij Markus Verbeek Praehep

Markus Verbeek Praehep is als stagebureau erkend door de Raad voor de Praktijkopleiding. De volledige Praktijkopleiding AA - Accountancy MKB is goedgekeurd door de NBA en daarmee zijn de contactdagen dat ook. Wij zijn erkend en garanderen je dat je met het afronden van de contactdagen bij ons een essentieel onderdeel van je praktijkopleiding afrondt. Naast het behalen van je theoretische opleiding is het afronden van je praktijkopleiding de laatste stap naar de titel AA.

Voor wie?

Een aantal accountantskantoren in Nederland beschikt over een eigen stagebureau. Het komt echter voor dat de contactdagen niet door het eigen stagebureau worden verzorgd. In dat geval biedt Markus Verbeek Praehep uitkomst. Wij bieden contactdagen voor jou aan, zodat je je Praktijkopleiding AA - Accountancy MKB zonder probleem succesvol kunt afronden.

Let op: Ook als je bent aangesloten bij een stagebureau van je eigen accountantskantoor of bij een ander stagebureau is het waardevol om deze begeleidingsdagen te volgen!

Vooropleiding

Je kunt deelnemen aan de contactdagen wanneer je de Praktijkopleiding AA - Accountancy MKB volgt of hebt afgerond. Je bent verplicht deel te nemen aan de contactdagen als je geen 250 uur kunt besteden aan overige assuranceopdrachten in één jaar. Kun je dit wel? Dan adviseren wij toch om deel te nemen aan de contactdagen. De praktijk leert dat dit de kans op het succesvol doorlopen van het traject aanzienlijk vergroot.

Aanpak Begeleidingsdagen Praktijkopleiding AA - Accountancy MKB Set 1 Jaar 2

Tijdens de begeleidingsdagen (contactdagen) werk je in groepen tot maximaal negen personen aan de realisatie van je overige assuranceopdrachten. Je start jaar 2 met een kick-off waarbij gepresenteerd wordt welke opdracht je zult uitvoeren en op welke manier je start.

Tijdens de eerste begeleidingsdag wordt de eerste 20 minuten een samenvatting van de relevante regelgeving besproken en presenteert elke trainee de eigen overige assuranceopdracht die wordt ingebracht. Daarbij word je bevraagd door de andere trainees en de docent om je ervan te verzekeren dat je alle relevante stappen neemt. Vervolgens ga je zelfstandig aan de slag: je voert de opdracht uit in je eigen werkomgeving.

De terugkomdag betreft de tweede dag van de set begeleidingsdagen en vindt ongeveer twee maanden later plaats. Tijdens deze terugkomdag presenteer je hoe je de opdracht hebt uitgevoerd en wat je bent tegengekomen tijdens de uitvoering van de opdracht. Je wordt bevraagd door de docent en andere trainees en maakt vervolgens een verslag dat wordt beoordeeld.

Met deze set begeleidingsdagen rond je de derde van de zes verplichte overige assuranceopdrachten van de Praktijkopleiding AA - Accountancy MKB af. Trainees die de praktijkopleiding zonder begeleidingsdagen volgen moeten tien verplichte assuranceopdrachten afronden conform de regelgeving van de Raad voor de Praktijkopleiding.

Is het voor jou moeilijk om overige assuranceopdrachten bij je eigen organisatie te vinden? Geen probleem, Markus Verbeek Praehep heeft diverse samenwerking waardoor dit toch mogelijk gemaakt kan worden.

Klassikaal of virtual classroom

Je kunt de Begeleidingsdagen Praktijkopleiding AA - Accountancy MKB Set 1 Jaar 2 klassikaal volgen op een locatie naar keuze. Omdat je binnen een groep veel van elkaar leert, bieden we je een alternatieve locatie aan wanneer er voor jouw voorkeurslocatie onvoldoende aanmeldingen zijn. Onze leslocaties zijn gevestigd door heel Nederland. Geef je de voorkeur aan lessen op vaste tijden, met een docent én digitaal? Dan biedt virtual classroom je de uitkomst. Voor meer informatie over onze opleidingsvarianten, zie de pagina Opleidingsvarianten op onze website.

Alle kosten in één overzicht

De prijs kan verschillen en is afhankelijk van een aantal zaken zoals studievorm en betaalmethode.

Bereken eenvoudig je kosten!
Het kostenoverzicht geeft een helder overzicht van de totale kosten, zowel exclusief als inclusief btw. Het is afgestemd op jouw persoonlijke studiekeuzen, gewenste startmoment en jouw keuze voor een online variant of locatie.
Prijsvoorbeeld
Inschrijfgeld
€ 55,00
Lesgeld
€ 900,00
Studiemateriaal
€ 76,30
Examenkosten
€ 195,00
Arrangementskosten*

De hierboven vermelde totaalprijs is inclusief btw en geldt wanneer je de opleiding zelf betaalt bij betaling in één termijn. Je kunt bij langere opleidingen ook per jaar of per maand betalen.

Wat krijg je hiervoor

Bekijk beschikbare startdata!

Bij Markus Verbeek Praehep kun je altijd kiezen voor meerdere startmomenten per jaar. Zo is je opleiding flexibel en altijd goed te combineren met werk en privé. Bekijk nu onze actuele lesplanning en schrijf je in voor een startdatum naar keuze.

Eerstvolgende startdatum

Modulair studeren

Deze opleiding is opgedeeld in verschillende fases. Indien je wilt starten met een losse fase, is dit ook mogelijk. Je kiest dan zelf welke fase voor jou het meest relevant is.

Heb je vragen over deze opleiding?

Wil je meer weten over deze opleiding of een andere opleiding? Wij geven je graag een persoonlijk opleidingsadvies. Gratis en vrijblijvend. Op basis van jouw huidige loopbaan en leerdoelen kijken wij samen met jou wat de best passende opleiding is. Laat je gegevens achter en wij bellen je terug om het advies te bespreken.